PEDIKOM – počítačové vyšetření chodidel

Zkoumání složité biomechaniky pohybu nohou vedlo k moderním zásadám jejich léčení. Měření síly tlaků nohou je prováděno patentem chráněnou optickou metodou. Když se kdokoliv postaví bosou nohou na skleněnou plochu, objeví se na její opačné straně věrný tlakový obraz.
Tento obraz je jako tlaková mapa a je základem pro počítačové vyšetření nohou. Pomocí uspořádání tlakových bodů lze posoudit, o jaký druh problému se jedná. Současně lze říci, že ke každé nemoci nohou patří charakteristický tlakový obraz. Cílem léčení pomocí vložek Pedikom je korekce špatného uspořádání tlakových bodů a tím se opět obnoví narušená rovnováha statiky těla.

– poskytujeme výrobu ortopedických vložek na míru

více informací na www.pedikom.cz

 

ZDARMA

 

 

 

Reflexní masáž chodidel

Včetně počítačového měření statiky chodidel přístrojem Pedikom. Ovlivňování oslabených míst přes reflexní zóny nohy. Koupel nohou, peeling, zábal dle výběru klienta a masáž nohou.

Masáž chodidel

Jedná se o jedinečnou masáž chodidel prováděnou českou technikou
zaměřenou nejen na příjemné uvolnění, ale i na cíleně vedenou masáž
k dosažení správného postavení celého skeletu Vašich nohou.

Naše nohy odvádí skvělou práci, ale často je zanedbáváme s příliš těsnou obuví, kde nás boty tlačí, odírají, vznikají tak otlaky, popraskané paty. Nohy bolí, někdy nevypadají dobře a jsou náchylné k onemocnění. Nohám bychom měli věnovat zvláštní pozornost a péči, protože nesou celou váhu těla. Z tohoto důvodu by měla být prováděna pravidelně pedikúra každé 3-4 týdny, bez ohledu na roční období. Dopřejte si u nás peeling se zábalem nohou a reflexní masáži. Hned po aplikaci pocíte úlevu ztěžklých nohou.
Dobře upravené nohy jsou zdravé nohy.

 

900 Kč 

 


Napište nám, máte-li chuť

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Adresa (pouze pro objednávku poukazu)

  Váš email (vyžadováno)

  Telefon (pro rychlou odpověď)

  Souhlas se zpracováním osobních údajů

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů pro potřeby odpovědi nebo vyřízení objednávky. GDPR článek 6 odstavec 1 písmeno (a,c).

  Zvolte druh zprávy

  Vaše zpráva