V dnešní hektické a neklidné době je masáž velmi příjemným a účinným prostředkem, kterým lze přispívat ke zdraví a pohodě. Masáž může mít celou řadu prospěšných fyzických i psychických účinků a může vám v každodenním životě pomoci k lepší vyrovnanosti.

 

Masáž regenerační

Masáž zad a šíje zaměřena na konkrétní problémové oblasti klienta s použitím různých technik (baňkování, reflexní terapie, parafínové obklady, elektroléčba Rebox.)

 

60 min./620 Kč

 

Masáž relaxační

Masáž celého těla na uvolnění svalového napětí a psychickou relaxaci (masáž nohou, Breussova masáž, masáž pokožky hlavy s využitím akupresurních bodů.)

 

90 min./900 Kč

 

Masáž lávovými kameny

Jedná se o velice příjemnou masážní techniku, která kombinuje teplo, přírodního oleje a masírování.
Lávové kameny mají schopnost dlouhé akumulace tepla. Jejich přikládáním na šíji, záda nebo končetiny dojde ke stimulaci krevního oběhu a lymfatického sytému. Teplo ve spojení s masáží působí blahodárně jak na mysl, tak na tělo. Nahromaděné napětí a stres zmizí, příjemné pocity prostoupí tělem a ovládnou vaši mysl. Hluboké uvolnění pomůže obnovit přirozenou energii těla, zrychlí metabolismus a přispěje k procesu hubnutí.
Masáž lávovými kameny trvá 60 minut, aplikuje se na celé tělo a účinně pomáhá na bolestivé a unavené svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost a bolesti hlavy.

 

60 min./650 Kč

 

Masáž pro páry

Masážní křeslo s diagnostikou, bylinný parní box s peelingem na tělo, masáž zad a šíje

 

2 hod./2200 Kč

 

Reflexní diagnostika a terapie nohou

Včetně počítačového měření statiky chodidel přístrojem Pedikom. Ovlivňování oslabených míst přes reflexní zóny nohy. Koupel nohou, peeling, zábal dle výběru klienta a masáž nohou.

 

90 min./1300 Kč

 

Kompletní ceník ke stažení ZDE


Napište nám, máte-li chuť

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Adresa (pouze pro objednávku poukazu)

  Váš email (vyžadováno)

  Telefon (pro rychlou odpověď)

  Souhlas se zpracováním osobních údajů

  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů pro potřeby odpovědi nebo vyřízení objednávky. GDPR článek 6 odstavec 1 písmeno (a,c).

  Zvolte druh zprávy

  Vaše zpráva