V dnešní hektické a neklidné době je masáž velmi příjemným a účinným prostředkem, kterým lze přispívat ke zdraví a pohodě. Masáž může mít celou řadu prospěšných fyzických i psychických účinků a může vám v každodenním životě pomoci k lepší vyrovnanosti.

 

Masáž regenerační

Masáž zad a šíje zaměřena na konkrétní problémové oblasti klienta s použitím různých technik (baňkování, reflexní terapie, parafínové obklady, elektroléčba Rebox.)
 

60 min./500 Kč

 
 
 

Masáž relaxační

Masáž celého těla na uvolnění svalového napětí a psychickou relaxaci (masáž nohou, Breussova masáž, masáž pokožky hlavy s využitím akupresurních bodů.)
 

90 min./750 Kč

 
 
 

Masáž lávovými kameny

Jedná se o velice příjemnou masážní techniku, která kombinuje teplo, přírodního oleje a masírování. Lávové kameny mají schopnost dlouhé akumulace tepla. Jejich přikládáním na šíji, záda nebo končetiny dojde ke stimulaci krevního oběhu a lymfatického sytému. Teplo ve spojení s masáží působí blahodárně jak na mysl, tak na tělo. Nahromaděné napětí a stres zmizí, příjemné pocity prostoupí tělem a ovládnou vaši mysl. Hluboké uvolnění pomůže obnovit přirozenou energii těla, zrychlí metabolismus a přispěje k procesu hubnutí. Masáž lávovými kameny trvá 60 minut, aplikuje se na celé tělo a účinně pomáhá na bolestivé a unavené svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres, nespavost a bolesti hlavy.
 

60 min./500 Kč

 
 
 

Masáž pro páry

Masážní křeslo s diagnostikou, bylinný parní box s peelingem na tělo, masáž zad a šíje
 

2 hod./1500 Kč

 
 
 

Reflexní diagnostika a terapie nohou

Včetně počítačového měření statiky chodidel přístrojem Pedikom. Ovlivňování oslabených míst přes reflexní zóny nohy. Koupel nohou, peeling, zábal dle výběru klienta a masáž nohou.
 

90 min./900 Kč

 
 

Kompletní ceník ke stažení ZDE

 

Zde můžete napsat Vaše dotazy nebo objednávky


Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Osobní data z výše uvedeného formuláře - objednávky, budou použita v souladu s GDPR, kapitola II, článek 6, odstavec 1/c. Data budou použita pouze pro zpracování objednávky.

Vaše zpráva