Přístrojové lymfodrenáže BALLANCER

Jsou určeny ke zmírnění projevů celulitidy, příznaků „těžkých a unavených“ nohou, uvolnění otoku dolních končetin, prevence rozvoje křečových žil, modelace postavy a součást rekonvalescence po liposukci v oblasti hýždí a stehen. Lymfodrenáž zprůchodňuje lymfatické cesty a napomáhá odtoku mízy. cena za permanentku 10 vstupů 2000,- Kč

1 aplikace /220 Kč

 

Technologicky nejvyspělejší přístroj na trhu

Hubnutí a celulitida. Řešení problémů s celulitidou velmi úzce souvisí s podporou činnosti lymfatického systému. Pravidelná lymfodrenáž pomáhá odplavovat tuky (triglyceridy) z tukových buněk, lymfatický systém je pak transportuje do velkých žil v blízkosti srdce a tak pomáhá redukovat nejproblematičtější tukové vrstvy.

Co lymfodrenáž dokáže?

•   zmírňuje projevy celulitidy •   redukuje objem masírovaných partií •   zvyšuje elasticitu pokožky •   pravidelným používáním přispívá k úbytkům na váze •   stimuluje kolagenová vlákna ve spodních vrstvách kůže •   zvyšuje účinky po ošetření kryolipolýzou, lipolaserem, atd. – detoxikace, podpora imunitního systému a relaxace Lymfodrenáž je vhodná pro všechny, kteří si chtějí odpočinout a zároveň udělat něco pro své tělo. Tato masáž je účinnou prevencí proti mnoha onemocněním. Lymfodrenáže jsou vhodné pro osoby, které v zaměstnání dlouho stojí nebo sedí a lymfatický systém nemůže bez pohybu dostatečně pracovat. Přístrojová lymfodrenáž je účinná moderní metoda masáže, zlepšuje a obnovuje oběh lymfy v těle, podporuje detoxikaci a pomáhá udržovat a vytvářet vyvážený stav imunitního systému. V neposlední řadě má tato procedura výrazné relaxační účinky.

Kompletní ceník ke stažení ZDE

 

Zde můžete napsat Vaše dotazy nebo objednávky


Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Osobní data z výše uvedeného formuláře - objednávky, budou použita v souladu s GDPR, kapitola II, článek 6, odstavec 1/c. Data budou použita pouze pro zpracování objednávky.

Vaše zpráva